Reference

Co o mně říkají

klienti

Andrea umí velice dobře odhadnout profesionální dovednost jedince, uchopit jeho zdravé ambice a nasměrovat k jejich realizaci. Je odrazem mě vlastních hodnot pro kvalitní, upřímnou a dlouhodobou spolupráci - dnes už i kamarádství. Jako jsou: lidskost, profesionalita, zápal do práce a láska k řemeslu. To zní tvoří příkladnou kolegyni pro ideu, že “není nutné sejít z cesty čistoty pro dosažení svých cílů”.
Tomáš Janeček Kadeřník, technolog - Majitel salonu
V kadeřnickém světě se pohybuji více jak 15 let.. Před pěti lety jsem otevírala nový salon a chtěla jsem ho také nově pojmout a vytvořit moderní místo s rodinnou atmosférou. Andreu jsem znala jako špičkovou profesionálku ve svém oboru, velmi se mi líbí její styl práce. Když jsem se dozvěděla, že se věnuje poradenství v oblasti rozvoje salonu a mentoringu, neváhala jsem ani chvíli a oslovila jsem ji ke spolupráci. Několikrát navštívila můj vznikající salon, probrali jsme personální věci, chod salonu apod. Skvělý byl pohled zvenčí, spousta rad a inspirace. Děkuji mohu vřele doporučit.
Eliška VALKUSOVÁKadeřnice- Majitelka salonu
Andrea mi pomohla zjistit pro jaký provoz salonu jsem nastavena, abychom všichni byli spokojeni. Pomohla mi předem uvědomit si kroky, které mě ani nenapadlo že by se mohly stát. Poradila mi se sociálními sítěmi. Díky Andrejce se mi začínalo po první vlně covidu mnohem lepe
Veronika Svátovámajitelka salonu Becut

Co o mě říkají

KOLEGOVÉ

Andrea mi pomohla být sám sebou, protože umí zrcadlit to nejvnitřnější já.
Je pravdivá jak v odborné, tak v osobní rovině a to je unikátní vlastnost.
JAN ŠPILARKadeřnik - Majitel salonu Střihoruký Edvard
Jako zaměstnanec jsi mě vedla stále se vzdělávat , zaleželo ti na tom abych tě mohla zastoupit. Nikdy jsi si nenechala novinky pro sebe. Vždy jsi mi je ukázala a naučila. Držela jsi mě zkrátka, ale to mě drželo v pozoru a neusínala jsem na vavřínech. Jako student z přednášky, je to vždy kompletní od přístupu ke klientovi od uvítání, servisu, služby /techniky/samotné, doporučení péče na doma a umět si říct i o peníze.
Šárka PěknáBývalá zaměstnankyně- Majitelka salonu New Look
Andrea mi pomohla objevovat nové věci v oboru. Nastartovala radost z práce. Ukázala mi, že se dá propojit práce a rodina. Ukázala mi, co vše je důležité pracovně i soukromě. Děkuji za to ❤. Andrea je pozitivní, pracovitý člověk s bohatými zkušenostmi, které umí naprosto předat dál se skvělým přátelským přístupem jí vlastním. Děkuji moc, že se můžeme takto vzdělávat a moc se těším na příští setkání ❤
Petra KapalováSpolužačka - Majitelka salonu HairCraft
Pomohla mi hlavně s tím, jak hezky a čistě přistupovat k naši milované praci, kterou teď bohužel nemůžeme vykonavat. Andreika je nadčasová a precizní. Přistupuje individuálně ke každému klientovi s noblesou a lehkosti a hlavně éteričností. Stejnou měrou pristupuje i k nám ke kadeřníkům, kteří se chtějí vzdělávat. Jste všichni úžasní, ale ty jsi jedinečná tím co děláš pro klienty a pro kolegy. Jsi pro nás, svá, profesionální a lidská.
Martin VítekKadeřník - Majitel salonu - M Salon
Andrejka mi právě pomohla svým citlivým a silným přístupem, někdy neústupným postojem, preciznosti, všemi funkčními základním technikami, zkušenostmi, které propojuje v jedno jako celek. Je mi blízký, její individuální životní přístup k věci. A baví mě na ni, její chuť se stále učit posouvat a vzdělávat. Protože jen tehdy muže byt člověk opravdu úspěšný, když neusíná na výsluní, ale stále sebe po všech stránkách života vzdělává a posouvá se....
Leona EnglisKadeřnice
Tvým přístupem jsi velmi lidská a svou práci děláš precizně, máš v sobě velkou pokoru a to je znát , lidskost , laskavost. Za mně jsi úžasná!
Helena DitrichováKadeřnice - Majitelka vlasového studia
Andrejku poznam velmi dlho a stale mam moznost s nou spolupracovat a som velmi rada. Paci sa mi jej specificky pristup k praci, nazvala by som ho metodicky. Je to velky profesional s velkym srdcom , ktory robi pracu s odhodlanim. Mam na nej rada to “slnko”, ktore nosi vo vnutri.
Renata MárováKadeřnice - Ambasadorka L' Oréal Profesionel
Vnímám, že se na věci díváš jinak a máš individuální přístup ke klientovi .... když jsem tě viděla pracovat .. s jakou rozvahou přistupuješ a konzultuješ ... tak to jsem viděla jako plus ... I jak vysvětluješ svůj postup a hlavně jsi mi ukázala lidskost.
Jana VláčilováTechnoložka L'Oréal Professionnel